Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy Turijn is gelegen in de Lingotto wijk van de stad op amper 5 minuten lopen van de Kerk van het Patrocinium van Sint-Jozef. Het gastvrije appartement in Turijn is gelegen op afstand van 4 km tot Porta Susa treinstation en in de buurt van Ellero busstation.

Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een regendouche beschikbaar bij deze accommodatie. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Toegang tot een golfclub helpt gasten hun lichaam te onderhouden.

Naast self-catering voorzieningen zoals een keuken, biedt Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

De Markt van Porta Palazzo bevindt zich in de buurt van dit appartement, terwijl Palavela ijsbaan op 18 minuten te voet ervandaan is. Gasten zullen de Pinacoteca Giovanni e Marella Agnelli op minder dan 750 meter van Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy vinden. De gastvrije accommodatie is op binnen 3 km van de Cappucijnenberg gelegen. Dit appartement bevindt zich vrij dicht bij Spezia metrohalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy Turijn
Casa Richelmy - Elegante Casa Nel Cuore Di Torino
Mobiele prijsaanbieding

Casa Richelmy - Elegante Casa Nel Cuore Di Torino

210 m van de accommodatie
USD 138 USD 124
per nacht
La Locanda Dell'Artista
Mobiele prijsaanbieding

La Locanda Dell'Artista

9.3
Schitterend 71 beoordelingen
249 m van de accommodatie
USD 243 USD 219
per nacht
Lingotto Home
Mobiele prijsaanbieding

Lingotto Home

8.6
Fantastisch 43 beoordelingen
281 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    22 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    3,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer00127200885,IT001272C2L2M5CQVC
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy te vinden?
      Dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy is in de Lingotto wijk van de stad gesitueerd, binnen 4 km van de Markt van Porta Palazzo.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy?
      Populaire plekken in de buurt van Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy zijn onder andere de Cappucijnenberg, de Markt van Porta Palazzo, Palavela ijsbaan.
    • Hoeveel kost het om bij dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy te verblijven?
      De huurprijs van dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy is €118.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Eataly Torino Lingotto en EATALY - Lingotto restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy internetverbinding?
      Ja, dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy biedt wifi.
    • Is er een keuken in dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy?
      Bij dit gastvrije Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy vinden gasten een keuken met een koelkast, een oven en een kookplaat.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Turijn Caselle
    22 km

    Treinstations

    Porta Nuova Railway Station
    3,3 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern Apartment In Lingotto Area By Wonderful Italy Turijn

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten